Mix Match resultater 2018

Placering Gruppe Præsentationsnavn Points Points øvelser Points eksteriør
1 4-6 mdr Jimmi Bennett  med Greve Vera 209 117 92
2 4-6 mdr Katja Midtiby Girel med Kratmosens Allina 205 114 91
3 4-6 mdr Bitten Schou med Flokkenlund My Hope 201 114 87
4 4-6 mdr Lars Hansen med Janki Paris 199 107 92
5 4-6 mdr Vibeke Marie Dalsberg med Bygaden Yasmin 196 106 90
6 4-6 mdr Lisa Haargaard med Kratmosens Arnold 195 100 95
7 4-6 mdr Vilja Hadersland med Kratmosens BARU 193 100 93
8 4-6 mdr Eva Haargaard  med Kratmosens Amal 187 95 92
9 4-6 mdr Eva Pedersen med Tigerdyrets Berta 186 103 83
10 4-6 mdr Nikita Schou  med team Rapi Monique 183 93 90
11 4-6 mdr Karin med Kratmosens Biene 181 88 93
1 4-6 mdr Heidi og Brian Nielsen med Alba 0 0 0
2 4-6 mdr Michelle Sønderbæk med Thomsebo Wilzon 0 0 0
1 6-9 mdr Pia Vang Henningsen med Vestegnen’s Irma 263 178 85
2 6-9 mdr Heidi C. Hansen med Kratmosens Zambia 263 175 88
3 6-9 mdr Leif Holse med Thomsebo Viper 257 164 93
4 6-9 mdr Helle Ditlefsen med Haus lintz Owen 253 165 88
1 9-12 mdr Niklas Møbjerg Nielsen med Team Jomere Batman 255 168 87
2 9-12 mdr Karin Louise Hooge med Team Jomere Blooming Hera 255 169 86
3 9-12 mdr Birthe Neumann med Gråmanns Malou 248 165 83
1 12-18 mdr Katrine Thestrup Rasmussen med Bygaden Zargo 267 177 90
2 12-18 mdr Vagn Erik Gaarde Pedersen med Karat’s Ulli 258 169 89
3 12-18 mdr Julie Roerholt med Harmoniens Gabby 253 164 89
4 12-18 mdr Hanne Kozuch med Next von Tjärnshaget 245 161 84
5 12-18 mdr Tom Hansen med Haus Cauda Ally 243 155 88
6 12-18 mdr Flemming Storm med Kratmosens Xenia 221 134 87
1 18-24 mdr Lisbeth Bagge Kristensen med Thomsebo Shiva 286 196 90
2 18-24 mdr Britta M. Thomsen med Haus Lintz Nimba 270 182 88
3 18-24 mdr Walther Nielsen med Team Marlboro Undercover 257 166 91
4 18-24 mdr Ulrikka Klarskov Kjær med Normanners Kristall 230 142 88
5 18-24 mdr Heidi Helle Nielsen  med Team-leri Hunter 0 0 0
1 24 mdr til 7 år Karina Holdt Andersen med Karat’s Risco 289 197 92
2 24 mdr til 7 år Pernille Dohlmann med Team Thomsebo Choice 275 189 86
3 24 mdr til 7 år Tina Thorup Rask Larsen med Amager’s Total Chaos 274 189 85
4 24 mdr til 7 år Michelle Dayan med Bestla – Västgøtaspids 274 183 91
5 24 mdr til 7 år Bianca Nissen med Kratmosens marconi 273 183 90
6 24 mdr til 7 år Laila Jørgensen med Normanners Condor 273 185 88
7 24 mdr til 7 år John Pedersen med Chijas Helga 271 183 88
8 24 mdr til 7 år Anja Frimurer med Rask Gaya 267 187 80
9 24 mdr til 7 år Preben Frederiksmose med Vestegnens gina 266 182 84
10 24 mdr til 7 år Søs Friberg Petersen med Greve Honney Dina 264 180 84
11 24 mdr til 7 år Trine Pantmann med Normanners Gambo 264 175 89
12 24 mdr til 7 år Birgitte Christensen med Janki Mendy 264 176 88
13 24 mdr til 7 år Linda Wind med Haus Lintz Mezzi 259 168 91
14 24 mdr til 7 år Anne Dyhr med Team Kratmosen Erika 259 174 85
15 24 mdr til 7 år Christina Hald med Greve Kato 259 169 90
16 24 mdr til 7 år Gethe Jacobsen med Normanners Hayley 258 173 85
17 24 mdr til 7 år Jytte Jensen med Ravnerok’s Penni 258 168 90
18 24 mdr til 7 år Yvonne Beicker med Team-Dika’s Jubii 249 163 86
19 24 mdr til 7 år Jette Qvade Søeberg med Chade’s Zara 248 162 86
20 24 mdr til 7 år Charlotte Rem Larsen  med Team Thomsebo Fanny 241 155 86
21 24 mdr til 7 år Erik Leicht Olsen med Eli Blans Tess 235 154 81
22 24 mdr til 7 år Jan Omar Kanso med Cosmo 0 0 0
23 24 mdr til 7 år Vibeke Lintz Jørgensen med Haus Lintz Kiwi 0 0 0
24 24 mdr til 7 år Dorthe Sørensen med Haus Lintz GoGo 0 0 0
1 Veteran Martin Mortensen med Adler See Göttin 267 177 90
2 Veteran Michelle Dayan med Rubini Quanda 254 165 89
3 Veteran Jimmy Bagge med Kisa’s Quando 236 148 88